Tue. Sep 17th, 2019

Algın Erozan

Proje Yönetimi

Avea’dan ayrılışım…

2 min read

31 Mart 2011 tarihi itibarı ile Avea’dan ayrıldım. Avea’da 3 yıl çalıştım. 2010 Aralık ayının sonuna kadar Program Yöneticisi, 2011 Ocak ayından itibaren de Proje Yöneticisi olarak görev aldım. Aldığım görevlerin dışında Avea’da Proje Yönetimi kültürünü yerleştirmek için yaklaşık 100 kişiye eğitim verdim. Bu arkadaşlarım içinden 46 tanesi şimdiye kadar zorlu PMP sınavını geçerek PMP de oldular. Bu yılın sonuna kadar da 7-8 kişi daha PMP olacaktır. Daha önceki yazılarımda da vurgulamıştım hepsiyle gurur duyuyorum.

Bu kadar kişiye yaptığım iş dışında eğitim de verdiğim için şirketle aramda duygusal bir bağ oluştu. 22 yıldır çalışıyorum, birçok kişiyle çalıştım daha önce ama bazılarını unutmuşumdur. Fakat Avea’daki arkadaşlarımı unutmayacağım. Çok keyifli bir dönem geçirdik onlarla birlikte…

Bugün, 20 Nisan 2011,  Avea’daki çalışma arkadaşlarımla öğlen birlikte yemek yedik. Bu bir veda yemeğiydi. Benim vedam… Çok şanslıyım, bu veda yemeğinde yaklaşık 50 kişi vardı, çok duygulandım, çok memnun oldum. Gelemeyenler de telefonla aradılar. Ayrıca benim için çok özel ve güzel bir saat hediye ettiler. Şimdiye kadar rastlamadığım büyüklükte bir topluluk… Beni seven ve benimle bir öğlen yemeğinde bir arada olmak isteyen tüm arkadaşlarıma teşekkürler. Sizleri unutmam mümkün değil, hediye olarak verdiğiniz saati de sizleri anarak özenle kullanacağım.

Yemekten birkaç fotoğrafı da aşağıda paylaşıyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

Share

6 thoughts on “Avea’dan ayrılışım…

 1. Algın,

  Saat zamanı durdurmaz, ama hatırları umarım dondurur :-). Yolun açık olsun, yeni serüvenlerinde başarılar dilerim. Sevgiler.

 2. Sevgili Algın,

  Veda yemeği için böyle bir kalabalığın toplandığı çok az görülür….bak ne çok sevenin var 🙂 Başarılarının devamını, sevenlerinin hep böyle çok olmasını dilerim….seni özleyeceğiz….

 3. Sevgili Dostum,
  Bence bu bir veda değil, bir başlangıç ve kutlama yemeği idi.Bu başlagıçta sana öncelikle iyi şans diliyorum. Başarı zaten seninle beraber gelecektir.

  Rüzgarın bol, Pruvan neta olsun.

 4. Algın Bey,
  Bu kalabalık grupta olmayı çok isterdim.Yemeğe katılamadığım için çok üzgünüm kusura bakmayın,ama bizim klasik 7 kişi etkinliklerimiz devam edecek.En kısa zamanda organize edeceğim:)
  Yolunuz açık olsun,başarılarınızın devamını dilerim.
  Sevgiler…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.