Avea’dan ayrılışım…

31 Mart 2011 tarihi itibarı ile Avea’dan ayrıldım. Avea’da 3 yıl çalıştım. 2010 Aralık ayının sonuna kadar Program Yöneticisi, 2011 Ocak ayından itibaren de Proje Yöneticisi olarak görev aldım. Aldığım görevlerin dışında Avea’da Proje Yönetimi kültürünü yerleştirmek için yaklaşık 100 kişiye eğitim verdim. Bu arkadaşlarım içinden 46 tanesi şimdiye kadar zorlu PMP sınavını geçerek PMP de oldular. Bu yılın sonuna kadar da 7-8 kişi daha PMP olacaktır. Daha önceki yazılarımda da vurgulamıştım hepsiyle gurur duyuyorum.

Bu kadar kişiye yaptığım iş dışında eğitim de verdiğim için şirketle aramda duygusal bir bağ oluştu. 22 yıldır çalışıyorum, birçok kişiyle çalıştım daha önce ama bazılarını unutmuşumdur. Fakat Avea’daki arkadaşlarımı unutmayacağım. Çok keyifli bir dönem geçirdik onlarla birlikte…

Bugün, 20 Nisan 2011,  Avea’daki çalışma arkadaşlarımla öğlen birlikte yemek yedik. Bu bir veda yemeğiydi. Benim vedam… Çok şanslıyım, bu veda yemeğinde yaklaşık 50 kişi vardı, çok duygulandım, çok memnun oldum. Gelemeyenler de telefonla aradılar. Ayrıca benim için çok özel ve güzel bir saat hediye ettiler. Şimdiye kadar rastlamadığım büyüklükte bir topluluk… Beni seven ve benimle bir öğlen yemeğinde bir arada olmak isteyen tüm arkadaşlarıma teşekkürler. Sizleri unutmam mümkün değil, hediye olarak verdiğiniz saati de sizleri anarak özenle kullanacağım.

Yemekten birkaç fotoğrafı da aşağıda paylaşıyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

Share