2006’nın ardından

Benim için muhteşem bir yıl geçti :-)) Bu sene yeni bir yaş dönemine girdim, yaşımın başındaki rakam değişti. İnsan inanamıyor, kendi yaşını hissetmek istemiyor ama bir gerçek, karşında duruyor. 17 Aralık 2005 günü uzun yıllar içtiğim sigarayı bıraktım. 2005 yılının son günlerinde şu anda çalışmakta olduğum şirket ile el sıkıştık ve 1 Ocak 2006 günü yeni işime başladım. İçinde bulunduğum işi, konuyu çok seviyorum, daha önce sadece kulak dolgunluğum vardı şimdi tam içindeyim, konunun (bilişim güvenliği) uzmanları ile birlikte çalışma fırsatı yakaladım, çok şey öğrendim, kendimi geliştirdim, geliştirmeye ve öğrenmeye devam ediyorum. Türkiye’nin ilk business network’u özelliğini taşıyan cember.net’te başlangıcından itibaren yer aldım. Birçok forumun moderatörlüğünü üstlendim, hala devam ediyorum, o bünyede yer alan ve en kalabalık forum olan Istanbul / Marmara Bölgesi forumu dışında, Danışmanlık, Kişisel Gelişim ve ODTÜ mezunları forumlarının moderatörlüğünü sürdürüyorum. Forum üyerleri ile sanal da olsa iletişimimiz devam ediyor, müthiş bir duygu. Bu sene Proje Yönetimi konusuna ağırlık verdim. PMP olduktan sonra bir kaç gruba bu konuda eğitim verdim. Zaman zaman eğitim vermeye çalışıyorum, iş yoğunluğumdan denk gelirse de vermeye devam etmek istiyorum.

blogcu’yu (http://www.blogcu.com) 2005 Mayıs ayında keşfetmiştim, bir yazı yazdım sonra uzun bir süre yazmadım. Kendi blog sitemi oluştrumak istedim ve http://algin.erozan.net blog sitesini 4 Kasım tarihinde oluşturdum. Onu daha çok iş yaşamı ağırlıklı devam ettiririm diye düşündüm, blogcu’yu daha bireysel yazılarımla devam ettiririm diye düşündüm. İş blog sitemi hazırlamış olmam blogcu’daki aktivitemi de arttırdı.

Bu yıl kurban bayramı ve yılbaşı aynı günde denk geldi. Okuduğum kadarı ile 33 yılda bir aynı güne denk geliyormuş. Ikinicisini görebilecek miyim bakalım 😉 2007’nin sağlık, mutluluk ve başarı ile geçmesini diliyorum. 2006 benim için muhteşemdi, bakalım 2007 nasıl geçecek?

Share