3 Comments

 1. Ömer Çağıran

  Merhabalar ,

  Bugün yapmış olduğunuz konuşmayı salonda dinleyen öğrencilerden bi tanesiyim. Öncelikle bizleri aydınlattığınız için size çok teşekkür ederim.Daha önceden varlığından bihaber olduğumuz “Project Management” hakkında birçok bilgiye sahip olduk. Konuşmanızda üzerinde durduğunuz “CAPM” sertifikası ciddi anlamda beni etkiledi . Eve gelir gelmez araştırmaya başladım fakat aklımı kurcalayan birkaç soru var.
  Öncelikli olarak bu sertifikaya sahip olmamız için 23 Saatlik bir proje yönetimi eğitimi almamız gerekiyor. Bu eğitimi “Mentor Proje Yönetimi” adı altında araştırdım. Birkaç şirket eğitim veriyor fakat ne bir fiyat ne de kişisel olarak verilip verilmediğine dair hiçbir bilgiye ulaşamadım. Sizin bu eğitimi bize sağlayabilecek önerdiğiniz bir kaynak var mıdır ?

  Çok teşekkür ederim , iyi çalışmalar.

 2. Üniversitede ortam hazırlayabilirseniz ben gelip sizlere bu eğitimi verebilirim. Ayrıca bu eğitimleri veren kurumlar var, onlara da başvurabilirsiniz.

 3. çağatay güven

  Algın bey bende yapmış olduğunuz konuşmayı dinledim ve sapm sertifikası almak istiyorum.Size ilk sorum bu belgeyi ingilizce sınavla mı Türkçe sınavla mı almak daha iyidir kariyer açısından?Birde 23 saatlik eğitim veren yerleri netten araştırdım fakat net bir sonuca ulaşamadım eğer bu kursun maliyeti hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Yardımınız için teşekkürler ve iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.