Strategic Program & Portfolio Management – International Seminar | Casablanca | Morocco |

iC_Website_Image_5

ae1

7-8 Mart tarihlerinde Fas, Kazablanka şehrinde bu seminer düzenleniyor. Semineri düzenleyen icompetence firmasının yöneticisi beni bu seminerde konuşma yapmak üzere davet etti. Ben de ne sunumu yapacağım diye düşündüm. 2010 yılında 24. IPMA dünya kongresinde “project management maturity” konusunda bir sunum yapmıştım. Katılımcılar yabancıydı ve sunumum çok ilgi görmüştü, sunumdan sonra birçok soru sorulmuş hatta yanıma gelmişlerdi. O zaman Avea’da Program Yöneticisi olarak görev yapıyordum ve Avea’yı temsilen IPMA kongresinde konuşma yapmıştım.

Seminer program ve portföy ağırlıklı. Fas’ta yapılacak bu seminerin katılımcıları Afrika ve Arap ülkelerinden geliyor. Türkiye’den de sanırım Garanti Bankası katılacakmış.

Ben de “project, program and portfolio management maturity” konusunu işleyerek bir sunum yapacağım. Maturity konusu organizasyonu yapan firma tarafından iyi bulundu, ilgi çekeceği düşünülüyor. Organizasyonu yapan firma benden bir sunum daha istedi. İkinci sunumum da “crm program management” olacak. Daha önce Avea’da CRM Program Yöneticisi olarak çalıştığım için tecrübelerimi paylaşacağım.

Umarım keyifli bir etkinlik olur, ilgi göreceğini tahmin ediyorum.

http://www.ppmseminar.com/ 

Gayet keyifli ve verimli bir etkinlik oldu. Bu etkinliğin Türkiye’de tekrar edilmesi için bir çalışma yapacağız.

Fas, Kazablanka’da yaptığım sunumlara aşağıdaki link’lerden, scribd, üzerinden ulaşabilirsiniz.

Project, Program & Portfolio Management Maturity

CRM Program Management


Share


Share